משרדנו מתמחה בכל ענפיו של תחום הנדל"ן ובעוד מספר תחומי דגל נוספים כגון, מיסוי מקרקעין ומשפט אזרחי מסחרי.

שנים של ניסיון וליווי עסקאות מורכבות הביא את משרדנו להעניק ללקוחותינו את הטיפול המקיף והעשיר בכל עסקאות הנדל"ן למיניהן. משרדנו מייעץ, מלווה ומטפל בפרויקטים להתחדשות עירונית, כגון, פינוי בינוי , תמ“א 38 מכל סוגיה ובעסקאות נדל"ן פרטיות, מסחריות, מניבות, בהסכמי רכישה, מכירה, חכירה, שכירות ונכסים להשקעה וכן ייצוג רוכשי דירות למגורים מחברות קבלניות/יזמים ורוכשי ומוכרי דירות למגורים, מגרשים, מבני תעשיה, חנויות, הסכמי שיתוף ופירוק במקרקעין, פיצולים ופרצלציות וכן רישום בתים משותפים.

הטיפול הצמוד שמשרדנו מעניק ללקוחותינו הינו החל מהשלב המקדמי של גיבוש ותכנון רעיון לביצוע העסקה, ייעוץ ובחינת כדאיות העסקה, ביצוע בדיקות נרחבות של סיכונים וסיכויי העסקה, ניהול מו"מ, סגירת הסכמי הליווי והאשראי מול בנקים וגופים פיננסיים, ייצוג בהליכים מול הרשויות השונות, וסיום העסקה, כל זאת מעמיד לרשות לקוחות המשרד את השירות והייעוץ המקיף ביותר ומבטיח את התוצאות הטובות ביותר, פעם אחר פעם.

 

השירות ניתן ללקוחות משרד סולוביי, עורכי דין, על ידי עו"ד רויטל סולוביי, בעלת שנים של ניסיון בליווי עסקאות מורכבות המתאפיין במהירות ויעילות תוך מתן ייעוץ מקיף וכולל מבחינה משפטית ותכנונית.

 

כ"כ משרדנו מתמחה בכל היבטי מיסוי המקרקעין ונותן ייעוץ והכוונה בתכנוני מס וההשלכות המיסוייות הנובעות מביצוע העסקאות.

 

כחלק מהטיפול המסור שמשרדנו מעניק, הוא פועל בקשר ישיר והדוק מול הגופים הממשלתיים השונים, בין היתר, מנהל מקרקעי ישראל, לשכת רישום המקרקעין, רשויות המס ורשויות מקומיות, דבר שמקנה לו יתרון גדול על פני אחרים מבחינת זירוז בביצוע העסקה.

 

משרדנו חרט על דגלו לספק ללקוחותינו את השירות המקיף ולהוות "ONE STOP SHOP" בתחום הנדל"ן והמשפט המסחרי אזרחי על כן, במידת הנדרש, אנו מספקים ייצוג משפטי בבתי המשפט וכן בטריבונאלים הנדרשים תוך הקפדה על טיפול מקצועי ומסור לכל אורך הדרך.

 

אנו מאמינים שהחשיבות במתן ייעוץ מקצועי רחב היקפים בצורה הטובה והמקצועית ביותר מחיייבת את המשרד להיות בלב השינויים והעדכונים הרבים שמאפיינים את התחום ועל כן עורכי הדין של המשרד עברו ועוברים במשך השנים השתלמויות מקצועיות.

עלינו
עלינו

עו"ד רויטל סולוביי, מייסדת ובעלים של סולוביי, משרד עורכי דין, בעלת ניסיון רב בייצוג עסקאות נדל"ן, הן מטעם בעלי זכויות והן מטעם קבלנים ובתחומי ההתחדשות העירונית, פינוי בינוי, תמ"א 38, ייצוג בעסקאות מכר ומיסוי מקרקעין. במשך שנים ייצגה קבלנים העוסקים בהתחדשות עירונית וליוותה אותם החל מהתקשרות עם דיירים, תכנוני הפרויקט, הכנת תב"עות והיתרי בניה ועד למכירת הדירות לרוכשים חדשים ואכלוסם.

כיהנה במשך מספר שנים כיועצת משפטית בחברת בניה העוסקת בפרויקטים מסוג פינוי בינוי והיו תחת פיקוחה וייצוגה עשרות פרויקטים של החברה. 

מוסמכת תואר ראשון במשפט מסחרי במשפטים במסלול האקדמי המכללה למינהל (L.L.B)

מוסמכת תואר שני במשפטים במשפט מסחרי באוניברסיטת תל אביב (L.L.M)

עו"ד רויטל סולוביי

מייסדת המשרד

מי אנחנו

כתובת: מגדלי ב.ס.ר 3, כנרת 5, בני ברק

טלפון: 03-7565333

פקס: 03-7565334

 Revital@Solovey-law.co.il

  • White Facebook Icon
צור קשר

עו"ד נדל"ן ברמת גן | רויטל סולוביי, עורכי דין